VÝŠIVKA-PRÉGOVÁNÍ

Personalizace Vašich výrobků

DRAK Leather jako specialista na výšivky a loga má k dispozici nejmodernější stroje.

U DRAK Leather si můžete individuelně přizpůsobit Vaše kožené výrobky, textil a jiné plošné materiály vyšitým nebo vyraženým jménem či logem. Vysoké výrobní požadavky firmy Drak zajistí perfektní výsledek, který zvýší Vašim výrobkům hodnotu.

Vaše přání jsou samozřejmě na prvním místě. Konečný výrobek, pokud je to nutné, se dále zušlechtí a nakonec před expedicí ještě projde výstupní kontrolou. Naši zákazníci jsou z různých odvětví jako je automobilový průmysl, oděvní průmysl a firmy s reklamními výrobky. Ale i jednotlivci se speciálním přáním najdou cestu do firmy Drak.

Výšivka
Drak Leather má k dispozici plně automatizované vyšívací stroje. Těmito stroji mohou být ozdobeny kůže, textil nebo jiné plošné materiály jménem nebo logem v různých barvách.

Drak Leather klade vysoké nároky na kvalitu výšivky. Výhradně se používají kvalitní vyšívací nitě, aby byla zajištěna stálobarevnost a dlouhá životnost. Naši experti vědí, jak je to pro Vás důležité.

Logování
Při prégování se Vaše logo nebo jméno zalisuje technikou vysokého tlaku a teploty do materiálu, přičemž se vytvoří speciální vzhled mezi komprimovanou a nekomprimovanou oblastí. Logo dodá Vašemu výrobku nezaměnitelný a jedinečný vzhled.

Mnoho zákazníků firmy Drak využívá techniku logování, neboť tato technika dodá Vašemu výrobku mimořádný vzhled.

drak leather pregovani kuze
DRAK Leather-vysivani-kuze-Logo
DRAK-FACTORY-LEATHER-FABRIC
EnglishGermanCzech