O NÁS  

drak-leather-o nas-drak-04
drak leather plne automaticky vysivaci stroj
DRAK-LEATHER-PREGOVANI-KUZE

DRAK Leather - Nové šance a možnosti

DRAK Leather (DRAK Factory) jednoho dne začala a rozvinula se k přednímu dodavateli personalizovaných výrobků z materiálů, jaké například využívá automobilový průmysl.

To je průmysl, který navíc k vysokému standartu kvality a spolehlivosti hledá nové inovační výrobky. DRAK neustále pracuje na tom, aby se rozvíjel, aby i v budoucnu byl schopen splnit očekávání svých zákazníků.
Průběžnými investicemi do strojů a vytrvalým zlepšováním našich výrobních procesů můžeme otevřít nové trhy a rozšířit výrobní sortiment. Toto samozřejmě není možné bez účasti našich zkušených odborníků. Vždyť oni zaručují spojitost ve firmě DRAK.

Dobrým příkladem investice je naše nové vysoce moderní  3 osé CNC obráběcí centrum o rozměrech X = 1.000 mm, Y = 500 mm, Z = 550 mm, otáčky 5-8.000 RPM, 10-60.000 RPM. Jsme schopni vyrábět jednotlivé výrobky, malosérie, velkosérie… V posledních letech DRAK vždy sestrojoval  různé  výrobky z kovu. Nová CNC fréza určuje náš další směr, dává nové šance , možnosti. Tato nově nastoupená cesta v neposlední řadě umožní ještě více zefektivnit služby pro naše zákazníky, umožní nám ještě více se přiblížit jejich požadavkům.

Kožené výrobky
Správně zvolený materiál nejvyšší kvality, výběr struktury, barvy, výšivka podle vašeho přání – to vše pod taktovkou profesionálů z DRAK Leather dodá výbavě vašeho auta osobní ráz.

Naše výrobky nedodáváme jen výrobcům aut, ale například i vlakovým společnostem, které usilují o exclusivitu interiéru. Naše kožené výrobky mají mnohostranné využití v mnoha odvětvích. Jako dodavatel zaručujeme všem zákazníkům trvale vysokou kvalitu.

Od návrhu po výstupní kontrolu – profesionálové u DRAK Leather přesně vědí jak splnit Vaše požadavky. Kombinací tradičních a moderních výrobních procesů se DRAK Leather postará o něco víc ve Vašem autě.

Sériově nebo šité na míru – přísná kvalitativní kontrola zaručuje vysokou kvalitu všech našich kožených výrobků.

DRAK Leather - Luxus a jedinečnost cítíte během jízdy!

drak-leather-o nas-drak-01
DRAK-LEATHER-PORSCHE
drak-leather-o nas-drak-03
drak leather kuze-taska-design
EnglishGermanCzech