Nový prégovací stroj v DRAK Leather

Rozšíření výroby Drak s novým prégovacím strojem pro ražení kůže!

K stále rostoucí poptávce po vysoce kvalitním reliéfuv kůži, Drak Leather investovaldo nového stroje. BMW je prvním hlavním klientem v automobilovém průmyslu, pro kterého se tento stroj používá. Kožené výrobky, které se ve firmě Drak vyrábějí pro BMW jsou opatřeny ražbou série „X“ line. Investice do stroje pomáhá splnit velmi rychlé dodání pro BMW bez újmy na kvalitě. To je umožněno i obětavostí našich odborníků pod vedením Filipa Šice. Mají vše pečlivě předem naplánováno tak, aby produkce řady BMW série „X“ line mohla okamžitě a bez problémů začít.

V příštích několika týdnech bude více zaměstnanců DRAK vyškoleno, aby i oni byli schopni pracovat s tímto prégovacím strojem pro ražení kůže. Protože zaměstnanci Drak jsou kromě odborných znalostí také flexibilní.

drak-pregovaci stroj

Nárůst produkce

Mnoho zákazníků z automobilového průmyslu si našly cestu do Drak Leather. V posledních měsících má Drak obrovský růst. Vysoká kvalita našich výrobků například kožené podhlavníky, volanty, ale i další možnosti jako vyšívaní a nebo reliéf podle názvu či loga do kůže k tomuto přispěly. Drak neustále nabírá odborníky, kteří zapadají do filozofie Drak Leather. Společnost, která je otevřena novým myšlenkám, jak ještě lépe splnit očekávání našich zákazníků.

EnglishGermanCzech