DRAK Factory – ISO 9001

Drak Factory. Restrukturalizace, modernizace a ISO 9001

Aby bylo možné i nadále reagovat na potřeby našich zákazníků rychleji a lépe, Drak Leather má v současné době plné ruce práce s hlubokou restrukturalizací a obnovou společnosti. Pracujeme také na rozsáhlé automatizaci v našich produktových řadách, a budeme pokračovat na změnách pracovních míst, toto úspěšně realizujeme s nadšenou pomocí našich zkušených pracovníků. To znamená, že s vyšší úrovní účinnosti spolu s našimi vysoce kvalitními výrobky, můžeme mít úplnou důvěru v budoucnost. Toto je posíleno prostřednictvím získání atraktivních zakázek včetně nové sériové produkce kožených doplňků pro zákazníky v automobilovém průmyslu.

Kromě toho je Drak Lloyd’s Register ISO certifikovaná společnost. Drak Leather byl v tomto roce auditováný společností Lloyd's Register Quality Assurance. Drak opět úspěšně prošel auditem a obhájil osvědčení certifikace od firmy Lloyd's.

Drak Leather je specializovaný podnik, který nabízí kožené výrobky pro automobilový průmysl, vynikající a stálé kvality. Norma ISO ukazuje, že naše společnost má strukturovaný systém řízení jakosti (kontrola, údržba, bezpečnost) a tím vysokou kvalitu. Výsledkem je, že naši zákazníci vědí, že naše produkty a služby jsou v souladu se správní normou. Tyto operace jsou neustále sledovány zaměstnanci z Drak Leather a jsou detekovatelnými.

Drak Leather nepřetržitě pracuje na zkvalitňování a optimalizaci provozních procesů. V Draku jsou všichni zaměstnanci rovněž zapojeny do zlepšení pracovních procesů a podílí se na kvalitě a spolehlivosti produkt. Všechny výsledky jsou přesně zdokumentovány a hlášeny.

 

EnglishGermanCzech