INDIVIDUÁLNĚ

drak leather ridici paky-kuze
kasper

DRAK Leather - Individuální výrobky

Speciální design
Přejete si originální vybavení Vašeho auta? To jste u firmy Drak Leather naprosto správně. Zpracováváme kůže různých vzorů a barev. Díky prégování nebo výšivce dostane kůže zvláštní sílu výrazu a Vaše auto nádech čehosi zvláštního. Nasloucháme Vašim přáním.

Individuálně se jménem nebo logem
Můžete si nechat kůži ologovat nebo vyšít Vašim jménem. Cesta k individuálnímu výrobku je následující: návrh, digitalizace návrhu, korektury, výroba formy – střihu, schválení klientem, samotná výroba, maximálně spokojený klient.

Výšivku dle přání zákazníka zhotovíme v různých barvách. Všechny výrobky procházejí vždy rukama zkušených kontrolorů. Poté je zasíláme našim zákazníkům v automobilovém průmyslu nebo našim celostátním distributorům, kteří prodávají především individuální provedení.
Držíme se hesla, že motivovaný, loajální a zkušený zaměstnanec = vyšší efektivita a kvalita výroby = spokojený zákazník. Zároveň využíváme moderní technologie a procesy, které významně minimalizují dopady na životní prostředí.

Další informace
Pokud potřebujete informace o našich výrobcích a jejich ošetřování, kontaktujte prosím naše distributory. Naše distribuční síť se v současné době rozšiřuje. Pokud nenajdete vhodného obchodníka, zašlete nám jednoduše email s Vašimi otázkami na tento odkaz nebo nám zavolejte
na číslo: +420 412 331 293. Rádi Vám pomůžeme.

DRAK Leather - Luxus cítíte během jízdy!

DRAK-LEATHER-Rucne vyrabene calouneni kozenych volantu
DRAK-LEATHER-Handgefertigte Lederlenkräder
EnglishGermanCzech